Diyarbakır Yenişehir Belediyesi, Üçkuyu Mahallesi’nde bulunan Nev Bahçe’de 32 bayanın iştirakiyle uygulamalı teraryum eğitimi verdi.
Belediyeden yapılan açıklamaya nazaran, Yenişehir Belediyesi’nin düzenlediği birinci programda 32 bayan kursiyer eğitimlerini muvaffakiyetle tamamladı.
Yenişehir ilçesinde bulunan Nev Bahçe’de uygulamalı teraryum eğitimini başarılı ile tamamlayan kursiyer bayanlar sertifikalarını aldı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Yenişehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürü Özgür Polat, eğitim sonunda iştirakçilere sertifika verildiğini belirterek, “Yıllarca sulanmadan yaşayabilen uzun ömürlü teraryum bitkileri konutlarının bir köşesinde yerini alırken, bizler de eğitimlerimize devam edeceğiz.” dedi.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.